Kommentaarid (1)

KUULA MAAD

AITAME SINU MOKASSIINIDEL TEHA ÕNNELIKE JÄLJERIDUJALGSI-, RÄÄTSA- JA KANUUMATKAD METSAS, SOOS JA RABAS. MATKA JUHIVAD PEALIK JA COWBOY, AVASTAME ÜRGLOODUSE MEIE ÜMBER JA MEIS ENDIS!
KÕIGIL PREERIAKOJA MATKADEL ON PEATUS JA PIKINIK INDIAANI TIPIS LÕKKEÄÄRES

1. MEESKOND METSA

Luba oma seltskond juhatada PÄRIS METSA. Läbi kolmveerandtunnise jalutuskäigu metsamaastikul, leiate end  piisavalt eraldatud ja turvalises ürgses kuusemetsas. Siin ootab sind ja sinu sõpru kunagiste preeriaindiaanlaste elamu, püstkoda -Tipii.  
Rändrahvaste telkpüstkojas teeme lõkkel teed ja kosutame keha indiaanipärase suupistega. Räägime loodusrahvaste elust ja tegemistest ning kindlasti avastad ka endas taas tükikese ehedat pärismaalast.  

KESTVUS 3 tundi  
HIND 20 EUR/inimene 
SAADAVUS: Talv, kevad, suvi, sügis. Kuni 20 inimest 

 2. SELTSKOND SOHU
 Tuues sõbrad SEIKLEMA SOOMAASTIKULE, avardad nende meeli puutumatu ääremaa õhkonnaga. Soomaastikule pääseme talvel. Pooleteistunnine retk lumeräätsadel toob meid soosaarele. Siin ootab sind ja sinu sõpru kunagiste preeriaindiaanlaste elamu, püstkoda -Tipi.

Lumeväljadel tutvume metsloomade jälgeridadega. Igast reast võib alguse saada põnev lugu. Oleme siin lugenud ridu metsigade, põtrade, hundi ja ilvese tegemistest. Püstkojas ootab meid puhkus, tee ja väike kehakinnitus. Tagasiteele asudes oleme ehk avastanud tükikese ka oma hingemailma ääremaast.
 
KESTVUS 3-4 tundi  
HIND 29 EUR/inimene 
SAADAVUS: Talv. Kuni 12 inimest

3. RÄNNAK RAPPA  


Rabarännakul liigume LOODUSE ALGALLIKATELE. Raba on reservuaar, kus loodus ammutab oma puhta algenergia ja pakub seda ka inimestele. Rabast saavad alguse suured jõed. Siit võiks alata ka sinu seltskonna teekond suurte tegudeni ja uute avastusteni. Rabamaastikule viib meid teekond läbi metsa.  Edasi liigume juba rabas laugaste ja madalate rabamändide vahel. Pooleteisttunnine teekond toob meid rabaserva püstitatud püstkojani. Teeme üles lõkke, räägime pisut uhkete indiaanlaste elust ja maailmakorrast, võtame väikese indiaanipärase eine. Peale parajat puhkust võtame ette tee tagasi suurtele tegudele.  

KESTVUS 4-5 tundi 
HIND 38 EUR/inimene 
SAADAVUS: Talv, kevad, suvi, sügis. Kuni 20 inimest

KÕIK MATKAD SAADAVAL KA ÖÖBIMISEGA METSAS, SOOS VÕI RABAS. KÜSI PAKKUMIST

4. KANUUMATK PÜSTKOJAPIKNIKUGA VÕI ÖÖBIMISEGA TIPIS LÕKKE ÜMBER


PÜSTKOJAS ÖÖBIMISEGA MATK 50 EUR/IN.
MATKA JUHIVAD PEALIK JA COWBOY
KÜPSETAME LÕKKES ÜHISELT INDIAANIPÄRASE ÕHTUSÖÖGI, MÄNGIME PAAR ÜRGSET MÄNGU, KUULAME LOODUSHÄÄLI JÕEL, AVASTAME OMA ÜRGSE POOLE

 

Lisainfo:
Telefon 5216105
E-post indiaanikojad@gmail.com

Lisa kommentaar

Email again:
Kommentaarid (1)
Tere ! Meid on 8-16 täiskasvanut (tavaliselt) + lapsed 7-9a.
Kas ja kuidas saaks väiksele grupile ürituse teha. Tuleksime ööseks ja saslõki materjali võtaksime ise kaasa.
Kas lastel on ohutu ja turvaline ööbida või retkel osaleda? Ega liiga raske ei ole, mõtlen füüsiliselt?
Mis on min grupi suurus kui mõnda mängu tellida?
Kas ühe õhtupoolikuga jõuab mitut mangu või retke läbi teha?
Meljo · 14. veebruar 2017